Lodospad w Widłowym Żlebie (L'ad vpravo od Mlynárových Vidiel) - WI3 II
- Details
- Created on sobota, 07, styczeń 2012 16:44
Lodospad w Widłowym Żlebie lub też Lodospad na prawo od Młynarzowych Wideł to łatwa lodowo-firnowa wspinaczka o charakterze alpejskim.
Z uwagi na umiejscowienie lodospadu w formacji wklęsłej warto odpuścić wspinanie po większych opadach śniegu. Na prawo od żlebu Widłowego znajduje się lodospad w Żlebie Ascety.
NAZWA ORGINALNA: L'ad vpravo od Mlynárových Vidiel
DOLINA: Dolina Białej Wody (Bielovodská dolina)
LOKALIZACJA: Widłowy Żleb
WYCENA: WI 3 / II
DŁUGOŚĆ DROGI: 100 metrów
ILOŚĆ WYCIĄGÓW: 2-3
NACHYLENIE: 60-70 st.
CZAS PODEJŚCIA: 2,5 h
CZAS ZEJŚCIA: 2 h
CZAS WSPINACZKI: 1 h
WYSTAWA: Wschodnia
ZAGROŻENIA: brak
PIERWSZE PRZEJŚCIE: brak danych
INFORMACJE DODATKOWE: brak
fot: www.tatry.nfo.sk
http://www.lodospady.pl/index.php/topo-lodospadow/tatry-slowackie/dolina-bialej-wody/142-lad-vpravo-od-mlynarovych-vidiel#sigFreeId8ccceae5c0
Komentarze
You can use the best adsense alternative for any type of website
(they approve all websites), for more details simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website
like you wrote the book in it or something.
I think that you can do with some pics to drive the message home a little bit,
but other than that, this is excellent blog. A great read.
I will definitely be back.
https://img163.imagetwist.com/th/16346/3kpzfezh0b15.jpg: https://imagetwist.info/3kpzfezh0b15/155220342898_-_babes_in_leggings_workout_httpsgooglpva8qe.jpg
Kanał RSS z komentarzami do tego postu.